Witam wszystkich Po dłuższym obserwowaniu forum (już przeszło 2 lata) oraz przemyśleniach postanowiłem także podzielić się swymi zmaganiami Głównymi celami założenia dziennika są chyba nabranie motywacji, bo nie lubie dzielić się ze swymi osiągnięciami ze znajomymi, a na forum jest całkiem inaczej, oraz zaczerpnięcie rad od ,,elity" naszego [...]
[...] i mono megabola+dextroza efekty znikome. Nastepny był TCM z bio tech i mała pucha cp + hmb olimp, troszke dzialalo ale nie bylem bardzo zadowolony. Nastepnie był CP 450g + creatine alkaline z megabola zero efektów Teraz jestem na cyklu z samego CP i biore do tego BCAA activity i jestem bardzo zaskoczony 3 tydzien brania a siłę tak mi w góre [...]
Co byście powiedzieli na taki cykl. Osobiście jakie zmiany byście wprowadzili itp, Uprzedzam ze budżet jest w granicach 100 euro . Planuje 6 Tygodniowy Cykl zaczynając od grudnia: NitroBolon II powder 1100 g Anabolic BCAA System 300 kaps Multi Pack 36 120 kaps CREATINE micronized 200 mesh + TAURINE 240kap (posiadam jeszcze większą połowę z [...]
Wiek : 16 Waga : 90 Wzrost : 188 Cel cyklu : masa stosowane już wcześniej suplementy : carbo(uzupelnienie diety) Uprawiane inne sporty : raz w tygodniu siatkowka i plywanie stosowane wcześniej spalacze : brak suplement stosowane przez ostatnie 60 dni : brak ilość dni wolnych od kreatyny :---- przewidziane finanse na cykl : 200zl [...]
Czesc Wszystkim, mam dylemat odnosnie zakupu kretayny, a mianowicie bralem kiedys Olimp Creatine Mega Caps 300 kaps i bylem z niej dosc zadowolony, jednak po dosc sporej lekturze postanowilem sprobowac teraz z firma VitalMax, jednak mam pytanie mam do dyspozycji ok. 75zl na kreatyne i tu robi sie moj problem nie wiem czy zakupic - Olimp Creatine [...]
Witam Planuję 4-ty już z kolei cykl masowy, jednak po długiej przerwie w suplach, także teraz prostota a następny cykl zrobię na jakiś cudach. mono (Optimum Creatine Creapure bo fajna promocja w sklepie sfd) czy jabłczan (TCM Olimpu) Dieta b:2,1/ww:5,5/t:1,2 Po mono byłem zadowolony, czystego jabłczanu nigdy nie brałem. obowiązkowa fotografia [...]
Witam! Za jakiś czas planuję zrobić 6-tyg cykl na kreatynie i mam drobny problem z doborem okreslonego supla. Chcę najpierw spróbować jak podziała na mnie mono i tu pojawia się problem. Którą z nizej wymienionych kretek wybrali byście na 1 raz: 1. Activlab Creatine Capsules 2. Olimp Creatine Mega Caps 3. Olimp Creapure Monohydrate 4. Olimp [...]
[...] 80) 7- 100 g sera bialego z jogurtem 8- odzywka bialkowa system protein 80 suple: bialko(complex 100%, system protein 80), hmb biogenix, hmbolon, reanimator, horse power, creatine monochydrant 1250 (olimp), tauryna olimp, chela mg+b6 trening co 2-3 dni I- klatka, plecy po 3 serie przedramie (2 serie) 60 brzuszkow 20 minut cardio II- biceps [...]
Płeć : Mężczyzna Wiek : 21 lat Waga : 80kg Wzrost : 170cm Cel treningowy : nabranie masy bez tkanki tł Staż treningowy na siłowni : rok Uprawiane inne sporty : brak. Dostęp do sprzętu : full sprzęt Dieta : jest. Przeciwskazania medyczne : brak Zażywane suplementy : jack3d,carbo,białko,thermal pro,bcaa Cześć,zamierzam zrobić właśnie drugi cykl [...]
Witam. Mam dylemat w wyborze przedtreningowca, mam na oku kilka supli i bardzo prosiłbym o porady. Cykl zaplanowany na początek stycznia. Zaznaczam odrazu że korzystan z forum od prawie 3 lat i za każdym razem za pomoca wyszukiwarki rozwiązywałem swoje problemy ale przyszedł czas na własne pytanie:-) 1) bf~13%,chyba ekto, nie zalewam sie, staram [...]
Niedługo zaczne robić masę i zostało mi z poprzedniego cyklu troche CP i Mono i chciałęm to wykorzystać na ten cykl. Mam ok. 330g(ok. 66 porcji,czyli na 33 dni) Olimp Creatine Monohydrate Powder i CP tak ze by mi wystarczyło go na 9 dni po 2 dawki (czyli 18 porcji łacznie ). 1)eraz pytanie do was czy cykl 6 tygodniowy na Mono + CP był by w miare [...]
Witam Przede mną cykl na monohydracie - najprawdopodobniej Creatine Micronized 200 Mesh (a moze polecacie inne mono treca? jesli tak to piszcie) - dawno a nawet bardzo dawno nie brałem mono - ostatnio w sumie tylko CM3 z której jestem zadowolony ale chciałem zrobić cykl na mono - dla odmiany - moze uda się uzyskac lepszy efekt ? - zobaczymy. [...]
Yo! Dziennik ma mnie bardziej motywować do działania, oraz do śledzenia postępów. Do świąt leciałem z redukcją. Zaczynałem z 107kg, aktualnie dobiłem do 88kg ( bez spalaczy;siłka+ areo + dieta ) Postanowiłem od nowego roku lecieć z masą przez ~~10 tygodni.Jest to mój pierwszy cykl. Zależy mi na powiększeniu masy mięśniowej z jak najmniejszą [...]
hmmm zastanawiam się... jak brac krealkalyn i mono(jest sens brac mono?? mam reszte total creatine i chce to wykorzystac)... o ktorej godzinie i ile... i jeszcze problem z glutaminą ... mam 400 gram glutaminy vitalmaxa ... w jakich porach ją najlepiej spozywac. Dieta jest napięta i staz tez jest... a teraz czas na cykl :) Nitrox Mono Krealkalyn [...]
Witam, chciałbym dostać rozpiske jak najlepiej połączyć te suple na 2-3cykle?, dawkowanie oraz przez jaki okres je stosować. Właśnie zaczynam 4 rok treningów ( w miare ciągłych, mialem jedynie małą przerwe w grudniu 2009 do marca~ 2010, cos mi masa idzie opornie, choc zdaje mi sie sylwetka zmienila sie znacznie na +). Dieta: +/- 6 posiłkow [...]
[...] kiedys trenowalem Muay Thai i MMA Dostęp do sprzętu : full osprzet Dieta : Na mase:) Przeciwskazania medyczne : zadnych Zażywane suplementy : Rozpoczynam 3 cykl na mono(creatine micronized200mesh+taurine) oraz Nitrobolon Energizer:) Nitro uzywam zawsze w dni treningowe wylacznie przed treningiem!A mono po treningu i w dni nietreningowe:) A o [...]
Cześć, witam Was ! ;-) Od razu mówię że trochę się rozpiszę ale fajnie by było gdyby ktoś sensownie mi odpowiedział. ;-) Podkreślam najważniejsze info:-) Aktualnie jestem na kreatynie Cm3 i Lipo X packu. Niedługo kończę cały cykl. Na wstępie chciałbym wszystkim oznajmić że jestem zadowolony z efektów. Moim celem są głównie treningi mma/bjj a [...]
Witam roku temu kupilem prch z sfd teraz mam zmaiasr zaczac go uzytkowac, w archiowum gg znalazlem dawkowanie pracownika sklepu sfd.pl Cykl BCAA mono z sfd i 100$pure creatine. w dni treningowe około 15-20 minut przed treningiem bierzemy cala porcje 100% pure power , zaraz po treningu bierzemy 7 caps mono i do tego bedzie jezcze bcaa w dni bez [...]
Witam. To będzie mój pierwszy cykl wiec odnalazłem odpowiednie wiadomości i będę brał mono+cp do tego jeszcze bcaa (Profil aktualny) mono - Creatine powder 250g Hi tec Cell pump biogenix 450g BCAA1100 Mega caps Olimp Tak jak wyczytałem w kreatynowym FAQ DT: mono3g na czczo rano , cp9g+3caps. bcaa przed treningiem , mono 3g+3 caps. BCAA po treningu [...]