SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

creatine mono

  • ryba_6/dziennik treningowy

    Temat
    Trening dla początkujących

    Witam wszystkich Po dłuższym obserwowaniu forum (już przeszło 2 lata) oraz przemyśleniach postanowiłem także podzielić się swymi zmaganiami Głównymi celami założenia dziennika są chyba nabranie motywacji, bo nie lubie dzielić się ze swymi osiągnięciami ze znajomymi, a na forum jest całkiem inaczej, oraz zaczerpnięcie rad od ,,elity" naszego [...]

    Odpowiedzi: 278 Ilość wyświetleń: 18500 Data: 2011-01-15 11:58:57 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dobre działanie (sogi)

    Temat
    Odżywki i suplementy

    [...] i mono megabola+dextroza efekty znikome. Nastepny był TCM z bio tech i mała pucha cp + hmb olimp, troszke dzialalo ale nie bylem bardzo zadowolony. Nastepnie był CP 450g + creatine alkaline z megabola zero efektów Teraz jestem na cyklu z samego CP i biore do tego BCAA activity i jestem bardzo zaskoczony 3 tydzien brania a siłę tak mi w góre [...]

    Odpowiedzi: 7 Ilość wyświetleń: 1271 Data: 2007-08-07 09:09:20 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Cykl

    Temat
    Trec

    Co byście powiedzieli na taki cykl. Osobiście jakie zmiany byście wprowadzili itp, Uprzedzam ze budżet jest w granicach 100 euro . Planuje 6 Tygodniowy Cykl zaczynając od grudnia: NitroBolon II powder 1100 g Anabolic BCAA System 300 kaps Multi Pack 36 120 kaps CREATINE micronized 200 mesh + TAURINE 240kap (posiadam jeszcze większą połowę z [...]

    Odpowiedzi: 27 Ilość wyświetleń: 3177 Data: 2010-10-20 21:16:25 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Pierwszy cykl--->prosze o pomoc/SOGi

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Wiek : 16 Waga : 90 Wzrost : 188 Cel cyklu : masa stosowane już wcześniej suplementy : carbo(uzupelnienie diety) Uprawiane inne sporty : raz w tygodniu siatkowka i plywanie stosowane wcześniej spalacze : brak suplement stosowane przez ostatnie 60 dni : brak ilość dni wolnych od kreatyny :---- przewidziane finanse na cykl : 200zl [...]

    Odpowiedzi: 17 Ilość wyświetleń: 1811 Data: 2008-12-23 14:01:53 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Kreatynowy Dylemat

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Czesc Wszystkim, mam dylemat odnosnie zakupu kretayny, a mianowicie bralem kiedys Olimp Creatine Mega Caps 300 kaps i bylem z niej dosc zadowolony, jednak po dosc sporej lekturze postanowilem sprobowac teraz z firma VitalMax, jednak mam pytanie mam do dyspozycji ok. 75zl na kreatyne i tu robi sie moj problem nie wiem czy zakupic - Olimp Creatine [...]

    Odpowiedzi: 11 Ilość wyświetleń: 1642 Data: 2010-09-13 17:17:50 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • 4-ty cykl

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam Planuję 4-ty już z kolei cykl masowy, jednak po długiej przerwie w suplach, także teraz prostota a następny cykl zrobię na jakiś cudach. mono (Optimum Creatine Creapure bo fajna promocja w sklepie sfd) czy jabłczan (TCM Olimpu) Dieta b:2,1/ww:5,5/t:1,2 Po mono byłem zadowolony, czystego jabłczanu nigdy nie brałem. obowiązkowa fotografia [...]

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 795 Data: 2011-02-14 17:32:55 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Kilka pytań przed pierwszym cyklem

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam! Za jakiś czas planuję zrobić 6-tyg cykl na kreatynie i mam drobny problem z doborem okreslonego supla. Chcę najpierw spróbować jak podziała na mnie mono i tu pojawia się problem. Którą z nizej wymienionych kretek wybrali byście na 1 raz: 1. Activlab Creatine Capsules 2. Olimp Creatine Mega Caps 3. Olimp Creapure Monohydrate 4. Olimp [...]

    Odpowiedzi: 14 Ilość wyświetleń: 1769 Data: 2009-04-19 18:22:57 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • dieta, trening, suple - cykl do oceny :)

    Temat
    Trening dla zaawansowanych

    [...] 80) 7- 100 g sera bialego z jogurtem 8- odzywka bialkowa system protein 80 suple: bialko(complex 100%, system protein 80), hmb biogenix, hmbolon, reanimator, horse power, creatine monochydrant 1250 (olimp), tauryna olimp, chela mg+b6 trening co 2-3 dni I- klatka, plecy po 3 serie przedramie (2 serie) 60 brzuszkow 20 minut cardio II- biceps [...]

    Odpowiedzi: 10 Ilość wyświetleń: 1567 Data: 2009-10-28 13:14:28 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Rhino + mono - 2-gi cykl

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Płeć : Mężczyzna Wiek : 21 lat Waga : 80kg Wzrost : 170cm Cel treningowy : nabranie masy bez tkanki tł Staż treningowy na siłowni : rok Uprawiane inne sporty : brak. Dostęp do sprzętu : full sprzęt Dieta : jest. Przeciwskazania medyczne : brak Zażywane suplementy : jack3d,carbo,białko,thermal pro,bcaa Cześć,zamierzam zrobić właśnie drugi cykl [...]

    Odpowiedzi: 10 Ilość wyświetleń: 1269 Data: 2011-11-03 22:19:29 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • który przedtreningowiec?

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam. Mam dylemat w wyborze przedtreningowca, mam na oku kilka supli i bardzo prosiłbym o porady. Cykl zaplanowany na początek stycznia. Zaznaczam odrazu że korzystan z forum od prawie 3 lat i za każdym razem za pomoca wyszukiwarki rozwiązywałem swoje problemy ale przyszedł czas na własne pytanie:-) 1) bf~13%,chyba ekto, nie zalewam sie, staram [...]

    Odpowiedzi: 34 Ilość wyświetleń: 4449 Data: 2011-12-21 12:08:19 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Pozostałosći po cyklu jak to wykorzystać??

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Niedługo zaczne robić masę i zostało mi z poprzedniego cyklu troche CP i Mono i chciałęm to wykorzystać na ten cykl. Mam ok. 330g(ok. 66 porcji,czyli na 33 dni) Olimp Creatine Monohydrate Powder i CP tak ze by mi wystarczyło go na 9 dni po 2 dawki (czyli 18 porcji łacznie ). 1)eraz pytanie do was czy cykl 6 tygodniowy na Mono + CP był by w miare [...]

    Odpowiedzi: 12 Ilość wyświetleń: 2524 Data: 2006-12-31 00:21:11 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • nitrix 2.0 szybkie pytanko

    Temat
    Odżywki i suplementy

    SKŁADNIKI AKTYWNENitrix 2.0Porcja3tab.Ilość porcji w opakowaniu30Opakowanie90 tab.Zawartość jednej porcjizaw:Niacyna12mgNitrix 2.0 Peopritary Blend:3,6gL-Citrulline, Hawthorne Extract (Aerial Parts) (1% Flavonoids, 3% Oligomeric Proanthocyanidins), Pomegranate Fruit (20% Punicaligins), Grape Seed Extract (85% Polyphenols), Pterostilbene [...]

    Odpowiedzi: 6 Ilość wyświetleń: 645 Data: 2014-02-09 19:39:27 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Witam Przede mną cykl na monohydracie - najprawdopodobniej Creatine Micronized 200 Mesh (a moze polecacie inne mono treca? jesli tak to piszcie) - dawno a nawet bardzo dawno nie brałem mono - ostatnio w sumie tylko CM3 z której jestem zadowolony ale chciałem zrobić cykl na mono - dla odmiany - moze uda się uzyskac lepszy efekt ? - zobaczymy. [...]

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 788 Data: 2012-12-22 17:44:03 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Mat_thew , pierw dobra masa.

    Temat
    Trening dla początkujących

    Yo! Dziennik ma mnie bardziej motywować do działania, oraz do śledzenia postępów. Do świąt leciałem z redukcją. Zaczynałem z 107kg, aktualnie dobiłem do 88kg ( bez spalaczy;siłka+ areo + dieta ) Postanowiłem od nowego roku lecieć z masą przez ~~10 tygodni.Jest to mój pierwszy cykl. Zależy mi na powiększeniu masy mięśniowej z jak najmniejszą [...]

    Odpowiedzi: 56 Ilość wyświetleń: 4567 Data: 2013-01-02 22:15:30 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • hmmm zastanawiam się... jak brac krealkalyn i mono(jest sens brac mono?? mam reszte total creatine i chce to wykorzystac)... o ktorej godzinie i ile... i jeszcze problem z glutaminą ... mam 400 gram glutaminy vitalmaxa ... w jakich porach ją najlepiej spozywac. Dieta jest napięta i staz tez jest... a teraz czas na cykl :) Nitrox Mono Krealkalyn [...]

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 1190 Data: 2006-12-16 16:34:37 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Troche supli, mozecie pomoc rozpisac?

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam, chciałbym dostać rozpiske jak najlepiej połączyć te suple na 2-3cykle?, dawkowanie oraz przez jaki okres je stosować. Właśnie zaczynam 4 rok treningów ( w miare ciągłych, mialem jedynie małą przerwe w grudniu 2009 do marca~ 2010, cos mi masa idzie opornie, choc zdaje mi sie sylwetka zmienila sie znacznie na +). Dieta: +/- 6 posiłkow [...]

    Odpowiedzi: 34 Ilość wyświetleń: 4818 Data: 2011-10-03 23:52:42 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [...] kiedys trenowalem Muay Thai i MMA Dostęp do sprzętu : full osprzet Dieta : Na mase:) Przeciwskazania medyczne : zadnych Zażywane suplementy : Rozpoczynam 3 cykl na mono(creatine micronized200mesh+taurine) oraz Nitrobolon Energizer:) Nitro uzywam zawsze w dni treningowe wylacznie przed treningiem!A mono po treningu i w dni nietreningowe:) A o [...]

    Odpowiedzi: 79 Ilość wyświetleń: 6530 Data: 2010-09-20 15:31:18 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Cześć, witam Was ! ;-) Od razu mówię że trochę się rozpiszę ale fajnie by było gdyby ktoś sensownie mi odpowiedział. ;-) Podkreślam najważniejsze info:-) Aktualnie jestem na kreatynie Cm3 i Lipo X packu. Niedługo kończę cały cykl. Na wstępie chciałbym wszystkim oznajmić że jestem zadowolony z efektów. Moim celem są głównie treningi mma/bjj a [...]

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 821 Data: 2012-04-13 22:08:23 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Odzywki z sfd

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam roku temu kupilem prch z sfd teraz mam zmaiasr zaczac go uzytkowac, w archiowum gg znalazlem dawkowanie pracownika sklepu sfd.pl Cykl BCAA mono z sfd i 100$pure creatine. w dni treningowe około 15-20 minut przed treningiem bierzemy cala porcje 100% pure power , zaraz po treningu bierzemy 7 caps mono i do tego bedzie jezcze bcaa w dni bez [...]

    Odpowiedzi: 8 Ilość wyświetleń: 1305 Data: 2012-06-05 19:04:13 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • o dawkowanie

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam. To będzie mój pierwszy cykl wiec odnalazłem odpowiednie wiadomości i będę brał mono+cp do tego jeszcze bcaa (Profil aktualny) mono - Creatine powder 250g Hi tec Cell pump biogenix 450g BCAA1100 Mega caps Olimp Tak jak wyczytałem w kreatynowym FAQ DT: mono3g na czczo rano , cp9g+3caps. bcaa przed treningiem , mono 3g+3 caps. BCAA po treningu [...]

    Odpowiedzi: 6 Ilość wyświetleń: 808 Data: 2009-09-19 19:45:44 Szacuny postu: 4 (cały temat: 0)